Yönetim Kurulunda Kadın Derneği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde iş dünyasına eşitlik çağrısı yaptı.
2012 yılından bu yana kadınların şirket, dernek ve sivil toplum kuruluşlarındaki temsil oranının artırılması ve yönetim kurullarında daha fazla kadının yer alması amacıyla çalışan Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD) üyeleri, “3. Dönem Sertifika ve Mentorluk Programı" kapsamında iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi. İş dünyası temsilcileri ile kadın adaylar, kadınların yönetim kurullarında daha fazla yer alması için görüş alışverişinde bulundu.
"137 kadın, yönetim kurullarında üye olmaya hazır"
YKKD Başkan Yardımcısı Arzu Aslan Kesimer, yaptığı açılış konuşmasında kendisinin de YKKD'nin 1. Dönem mentisi olduğunu belirterek "Sizlerin de desteği ile YKKD'de üç dönemde 137 kadın aday hazırladık. 137 kadın şu anda yönetim kurullarında üye olmaya hazır ve aday. İstanbul Borsası'nda halka açık 403 şirket var. Bunların 159'unda hiç kadın yönetim kurulu üyesi yok. Yani 159 şirketin yönetim kurulunda erkekler toplanıyor, kararlar alıyor, şirketleri yönetiyor. Ama toplumun yüzde 50'sini oluşturan kadınlar orada yok" dedi.
Konuşmasının devamında mentorlara seslenen Kesimer şöyle devam etti: "Mentorlar olarak bizlere 'nasıl destek olabiliriz' diye soruyorsunuz… En büyük desteğiniz, yönetim kurullarındaki kadın sayısının artırılması için YKKD'nin önemini her fırsatta dile getirmeniz olacaktır. Çünkü yönetim kurullarında neden kadın olmadığını sorduğumuzda 'Yönetim kuruluna üye olmaya hazır kadın çok aradık, ancak bulamadık' yanıtını alıyoruz. Biz varız, 137 kişi olduk ve buradayız. Bunu söyleyen yönetim kurullarındaki bütün üyelerle karşılaştırılmaya hazırız. Erkek yönetim kurulu üyelerinin özgeçmişleriyle, yaptıkları işlerle, başarılarıyla, sertifikalarıyla, programlarıyla, okullarıyla kısacası tüm yetkinlikleriyle karşılaştırılmaya hazırız."
"Kadın liderlerin donanımları erkeklerle boy ölçüşmeye hazır"
YKKD Mentor Komitesi Eş Başkanı Murat Yeşildere ise, yaptığı konuşmada "Kadın liderlerin donanımları erkeklerle boy ölçüşmeye hazır. Kadınlar, erkek yönetim kurulu üyeleriyle hiçbir yetkinlikte geride kalan bir noktada değiller. Dolayısıyla Türkiye'de yönetim kurulunda kadın konusunun bir arz değil, talep konusu olduğunu söyleyebilirim. Kadınlar görev almaya hazır ve bu konuda güçlü bir istekleri var" dedi.
YKKD 3. Dönem mentorları arasında Aclan Acar, Ali Ülker, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Bülend Özaydınlı, Canan Ercan Çelik, Cansen Başaran Symes, Erdal Aksoy, Evguenia Stoichkova, Feyhan Yaşar, Füsun Akkal Bozok, İzzet Garih, Lale Saral Davelioğlu, Mahmut Ünlü, Mehmet Ali Berkman, Mehmet Sönmez, Muzaffer Akpınar, Ömer Aras, Reha Yolalan, Selen Kocabaş, Sevdil Yıldırım, Tayfun Bayazıt, Dr. Yılmaz Argüden gibi isimler yer alıyor.
Yönetim Kurulunda Kadın Programı
Yönetim Kurulunda Kadın Derneği’nin çalışmalarınnın temelini oluşturan Yönetim Kurulunda Kadın Programı, Türkiye'nin bu alandaki ilk ve tek sertifika programı olma özelliği taşıyor. Program, kadın yönetim kurulu adaylarına Türk iş dünyasından isimler ve kanaat önderlerinden mentorluk alma imkanı tanıyor. 18 ay süren her dönemde "mentorlar" yeni bir kadın aday ile çalışıp, onların yönetim kurulu rollerine hazırlanmasına destek oluyor. Adaylar bu süre zarfında ayrıca iş ve akademik dünyadan tecrübeli isimlerden de farkı konularda eğitim alıyor.
Bugüne kadar ilk iki dönemi tamamlanmış olan programa, ilk dönem 40, ikinci dönem 48 olmak üzere toplam 88 kadın lider ve bir kısmı her iki dönemde de gönüllü destek veren 65 mentor dahil oldu. Toplam 90 kadın liderden 47'si bu programda yer aldığı süre içinde bir ya da daha fazla yönetim kurulu üyeliğine atandı. YKKD şuanda 50 kadın lider ile üçüncü dönemini sürdürdüğü programı devam ettirirken, yönetim kurullarında kadın temsil oranının artırılması yönünde iletişim, işbirliği, farkındalık ve bilgi paylaşım platformu olarak çalışmalarına da devam ediyor.
Yönetim Kurulunda Kadın Programı’nın Hedefleri
- Türkiye'de yönetim kurulu üyesi olmaya uygun yetkinlik ve tecrübeye sahip üst düzey kadın yönetici aday havuzu büyütmek
- Yönetim kuruluna üye seçen/atayan karar vericiler ile yüksek potansiyelli kadın yöneticileri bir araya getirmek
- Mentorların tavsiye ve rehberlikleri ile kadın adayların yönetim kurulu üyeliğine doğru donanımları güçlendirmek
- Ülkemizin önde gelen şirketlerinin yönetim kurulu başkanlarının farklı özelliklerdeki kadın yöneticileri yakından tanıyabilmesini ve onları uygun pozisyonlara tavsiye etmelerini sağlamak