“Koton Paydaşları Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” projesi, Koton, TSKB, AFD, Escarus iş birliğiyle hayata geçiriliyor.
TSKB ve AFD’nin kadın istihdamı kapsamında destek verdiği Koton, şimdi de TSKB Sürdürülebilirlik Danışmanlığı – Escarus iş birliğiyle hayata geçirdiği “Koton Paydaşları Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” projesi ile tedarik zincirinde belirlediği 16 firmada cinsiyet eşitliğine yönelik farkındalığı artırmayı ve olumlu yönde bir dönüşüm başlatmayı hedefliyor. Proje bu özelliği ile Türkiye’de bir ilk olma niteliği taşıyor.
Koton’un tedarik zincirinde kadın çalışanların çalışma koşullarının iyileştirilmesi, toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda daha iyi bir noktaya gelinmesi ve toplumsal fayda sağlanması hedeflenen proje ile birlikte 1251'i kadın olmak üzere toplam 2878 çalışanın hayatına dokunulması planlanıyor.
Escarus danışmanlığıyla yürütülecek proje kapsamında öncelikle firmalar ziyaret edilecek, bir uygulama aracı ve belirli sorularla firmaların fırsat eşitliği alanındaki mevcut durumu ölçülecek ve cinsiyet eşitliğini desteklemeye yönelik aksiyon planlarının alınması sağlanacak.
Yaklaşık bir yıl sürecek çalışma sonunda firmalar, Escarus tarafından sertifikalandırılacak. Sertifika alan şirketler de faaliyetleri, işe alım süreçleri, iletişim faaliyetleri ile toplumsal cinsiyet eşitliğine ve kadının güçlenmesine duyarlı olduklarını ulusal ve uluslararası kamuoyu nezdinde tescil etmiş olacaklar.
Projede İstanbul, Niğde, Bursa, Diyarbakır, Iğdır, Kastamonu, İzmir, Kırklareli, Batman gibi Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren 16 tedarikçi firmayla birlikte cinsiyet eşitliği üzerine çalışmalar yürütülecek.
Şirketlerin değerlendirileceği yedi başlık ise şöyle sıralanıyor:
- Üst Yönetim Taahhüdü
- İşe Alım Kriterleri
- Eğitim ve Kişisel Gelişim
- Kariyer Gelişimi ve Fırsat Eşitliği
- Çocuklu Çalışanlar için Kariyer Desteği
- İş Yerinde Tacizin Yönetilmesi
- Farkındalık ve İletişim