“Ön Yargıları Silelim” kampanyası ile toplumsal farkındalık yaratmaya devam eden Selpak, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile birlikte ses getirecek bir projeye imza attı.
Topluma değer katan projeleriyle dikkat çeken, Türkiye’nin lider ve yenilikçi markası Selpak, ön yargıları silmek için hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekledi. Genç kadınların eğitimlerine destek olmak için TOG ile iş birliği yapan Selpak, bu proje ile Ankara, Diyarbakır vb. 10 farklı ildeki Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitimlerine destek oluyor.
Projenin ana amacı Selpak ve TOG işbirliği ile genç kadınlara ekonomik, sosyal ve medeni hakları konusunda farkındalık kazandırılması. Selpak bu amaca uygun olarak 2019 yılı sonuna dek ürün ambalajlarında kampanyayı tanıtarak farkındalık sağlayacak.