Çimsa, şirket değerlerinin içselleştirilmesi adına düzenlediği “Değerli Buluşmalar”a katkı sağlayan 100 çalışanı için Sürdürülebilirlik Akademisi’yle iş birliği yaparak, Ege Orman Vakfı’nın alanında “Çimsa Korusu” kuruyor. 100 çalışanının 1 yıllık karbon ayak izini dengeleyecek olan Çimsa, değerlerini konuşup içselleştirirken 2000 fidanın dikimiyle yılda yaklaşık 820 ton CO2 eşleniğinde bir dengeleme yapmış olacak.